شرکت ایران پیچ در سال 1363 با هدف تولید پیچهای فولادی بر اساس استاندارد دین (Din) در زمینی به مساحت 12000 متر مربع و 3500 متر مربع فضای سرپوشیده، در شهر یزد تاسیس گردید و با بکارگیری مدرنترین تجهیزات و متخصصین ایرانی، گامهای بزرگی در جهت گسترش دامنه تولیدات و ارتقاء کمی و کیفی محصولات خود برداشته است. 

اینک با بهره گیری از دانش روز و فنون پیشرفته تولید با روش فرم دهی سرد (Cold Forming) این شرکت به تولید زیر مجموعه ای از گستره نامحدود پیچ های فولادی در اندازه های M8 تا M36 می پردازد که به تصدیق صاحبنطران ، تولیدات این شرکت از هر نظر با مشابه کشور های صنعتی قابل رقابت می باشد.

 

 

تولیدات این شرکت در صنایع مختلف از جمله ساخت اسکلت و پل های فلزی، خطوط انتقال نیرو، صنایع خودرو سازی و ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. 

برای نمونه می توان ازپروژه ساخت دفاتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی، پروژه همیلا، پروژه بیمارستان آتیه2، پروژه ساعی، پروژه ساختمانی عمران تکلار، پروژه تجاری اداری شریعتی، پروژه برج های مسکونی مجتمع شهید خرازی، پروژه برج های مسکونی المپیک، پروژه بیمارستان عرفان نیایش، پروژه برج باغ فرشته، پروژه پردیس نور، پروژه پارسیس کیش، پروژه هتل هیراد مشهد، هتل الروضتین کربلا، پروژه مرجان ، طرح سبا در ذوب آهن اصفهان، سالن های گالوانیزه و ورق رنگی فولاد مبارکه، سالن های اسکین پاس و اصلاح بازرسی فولاد مبارکه، پروژه طرح توسعه فولاد اسفراین، پروژه آمونیاک عسلویه، پتروشیمی مارون (ماهشهر)، پتروشیمی خوزستان (ماهشهر)، پتروشیمی تندگویان، پل نواب، پروژه 39 صدا و سیما و پل نیاوران بر روی بزرگراه رسالت نام برد.

 

 LOGO

 

دریافت گواهی نامه های کیفیت IATF16949:2016 وISO 9001:2015  از شرکت DQS آلمان حاصل تلاش این شرکت برای ارائه محصولی با کیفیت مطلوب و کسب روزافزون رضایت مشتریان می باشد. ایران پیچ در راستای سیاست کلی خود مبنی بر کیفیت محصول و رضایت مشتری با بهره گیری از آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز، این مهم را در مراحل زیر محقق می سازد :

  • بازرسی مواد اولیه
  • بازرسی محصول در مراحل مختلف تولید
  • بازرسی محصول نهائی

 

 

 

تولیدات این شرکت با علامت IPC در بازار عرضه گردیده و مواد اولیه مورد لزوم عمدتا از کشورهای فرانسه و آلمان تامین می گردد.

 

با توجه به شماره بچ تولیدی ( قيد شده بر روي كارتن ) ، گواهي نامه كنترل كيفيت محصول ارائه ميگردد.